Neváhejte se na nás obrátit s Vaším dotazem, než tak učiníte, zkuste se podívat do často kladených otázek, zdali tam nenajdete odpověď na Vaši otázku.

Pokud ne, kontaktujte nás na email info@suprdeal.cz a my Vám odpovíme nejpozději do 24 hodin.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Kdy odesíláte balíčky?

Zboží je vždy odeslané do 24 hodin od přijetí platby od zákazníka.

Kdy přijde můj balíček? Jaká je dodací lhůta?

Doba dodání se u všech produktů liší. Jelikož je zboží od dodavatelů, nejsme schopni ji přesně na den určit. Průměrná doba dodání je 14-20 dnů, garantovaná doba dodání pro vrácení peněz je 60 dnů.

Čekat takto dlouho na své zboží nemusí být pro každého příjemné. Plně si to uvědomujeme a právě proto se doba dodání kompenzuje dopravou zdarma a levnou cenou produktu.
Děkujeme, že to chápete.

Přišel mi pouze jeden balíček. Proč mi nepřišla celá objednávka najednou?

Různé druhy zboží odesílají naši dodavatelé. Je tedy možné, že Vám vaše objednávka dojde v různých balíčkách z různých koutů světa. Je to naprosto běžné, není důvod k panice.

Odkud posíláte zboží?

Máme různé dodavatele po celém světě. Právě proto se liší doba dodání, i balení jednotlivých produktů i to, že balíčky nechodí dohromady, ale zvlášť.

Posíláte na dobírku?

Dobírka je komplikovaná věc, kterou jsme museli zrušit. Důvody jsou velice jednoduché. Opakovaně se stávalo, že jsme zaplatili za zboží našim dodavatelům, balíček byl poslán a doručen na adresu a nikdy nezastihnul svého majitele – protože si to rozmyslel. Nám vznikali veliké škody. Budeme rádi, když objednávky udělané na našem internetovém obchodu, budou vždy uvážené a pro spokojenost obou stran.

Možnosti platby jsou převod na účet a platba kartou. Balíčky odesíláme ihned po obdržení vaší platby. Při platbě převodem nesmíte zapomenou uvést přesnou částku, VS (číslo objednávky) a do poznámky vaše jméno.

Jaký kurýr mi balíček doručí?

My důvěřujeme České poště. Balíčky doručuje přímo na adresu, případně je uloží ve své úschovně a dá vám pokyn k vyzvednutí. Minimální doba úschovy balíčku je 14dní, tu ale ve většině případů prodlužují na 1 měsíc.